آموزشدانلود ویدیو

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب

یوتیوب بزرگترین و محبوب ترین سرویس اشتراک ویدیویی دنیا می باشد، که روزانه هزاران ویدیو در آن به اشتراک گذاشته می شود. یکی از مشکلاتی که همیشه کاربران با آن برخورد می کنند مشکل در دانلود ویدیوهای این سرویس است، زیرا یوتیوب این امکان را به صورت مستقیم در اختیار کاربران قرار نمی دهد و کاربران فقط می توانند ویدیوها را به صورت آنلاین تماشا کنند. برای رفع این محدودیت، ابزارها و وب سایت های بسیاری مشغول به فعالیت هستند. در این آموزش شما با بهترین ابزارها و وب سایت ها آشنا خواهید شد. اگر شما هم وب سایت یا ابزار خاصی می شناسید، در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

1.وب سایت y2mate

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش دانلود فیلم از y2mate

وب سایت y2mate یکی از وب سایت های محبوب و پرکاربرد برای دانلود فیلم از یوتیوب است که تمام کیفیت های ویدیو را در اختیار شما قرار می دهد. شما علاوه بر ویدیو می توانید صدای ویدیوها را نیز  به صورت جداگانه دانلود کنید. یکی از ویژگی های کاربردی این سایت قرار دادن pp بعد از  کلمه ی یوتیوب است. در صورتیکه به این روش(https://www.youtubepp.com/watch?v=RvyQJHKicXk) عمل کنید به صورت خودکار به سایت y2mate هدایت می شوید.برای دانلود افزونه این وب سایت، پایین صفحه سمت راست بر روی DOWNLOAD firefox/chrome extension کلیک کنید. برای استفاده از این وب سایت نیاز به ابزار تغییر آی‌پی(وی پی ان) است.

2.وب سایت qdownloader

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش دانلود فیلم از qdownloader

وب سایت qdownloader نیز یکی دیگر از وب سایت های محبوب برای دانلود ویدیو و صدا از یوتیوب است. یکی از محدودیت های این وب سایت نسبت به وب سایت y2mate، عدم قرار دادن همه ی کیفیت های ویدیوهای مورد نظر شما است و یک کیفیت پایین تر از کیفیت اصلی را برای شما در لیست دانلود قرار می گیرد. یکی از ویژگی های وب سایت qdownloader کلمه io است. اگر شما io را قبل از کلمه یوتیوب(https://www.ioyoutube.com/watch?v=RvyQJHKicXk) قرار دهید شما را به صورت مستقیم به لینک دانلود هدایت می کند. برای نصب افزونه این وب سایت نیز بر روی DOWNLOAD EXTENSION کلیک کنید. برای استفاده از این وب سایت نیاز به ابزار تغییر آی‌پی(وی پی ان) است.

3.ربات تلگرامی utubebot

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش دانلود فیلم از utubebot

ربات تلگرامی utubebot یکی دیگر از ابزارهای دانلود از یوتیوب می باشد. این ربات همه ی کیفیت های ویدیو را در اختیار شما قرار می دهد. برای دانلود ویدیوی خود کافیست لینک یوتیوب را در کادر وارد کنید و این ربات بقیه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

4.وب سایت savefrom

آموزش دانلود فیلم از یوتیوب
آموزش دانلود فیلم از savefrom

وب سایت savefrom نیز یکی دیگر از وب سایت های دانلود ویدیو از یوتیوب می باشد. این وب سایت نیز، همانند qdownloader یک کیفیت پایین تر از کیفیت اصلی ویدیو را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهد. برای استفاده از این وب سایت نیاز به از ابزار تغییر آی‌پی(وی پی ان) است.

منبع
فرانو مگ
برچسب ها

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن