منو
07791570789

اطلس آناتومی آکلند(اندام تحتانی)

اطلس آناتومی آکلند ، یکی از بهترین مجموعه های آموزشی در زمینه ی علوم تشریحی می باشد. این مجموعه آموزشی به همت دکتر رابرت آکلند تولیده شده است. این مجموعه در پنج پخش شامل،  اندام فوقانی، اندام تحتانی، تنه، سرو گردن و اندام های داخلی می باشد

فرشته تراکمه 5.0 (1 رای) آبان ۱۱, ۱۳۹۹

46:03

ران

29:03

زانو

37:38

ساق و مچ پا

35:45

پا

توضیحات

اطلس آناتومی آکلند ، یکی از بهترین مجموعه های آموزشی در زمینه ی علوم تشریحی می باشد. این مجموعه آموزشی به همت دکتر رابرت آکلند تولیده شده است. این مجموعه در پنج پخش شامل،  اندام فوقانی، اندام تحتانی، تنه، سرو گردن و اندام های داخلی می باشد. از ویژگی منحصر به فرد این مجموعه می توان به تصویر برداری سه بعدی از بدن انسان اشاره کرد، که بسیار به مخاطب در درک مفاهیم کمک می کند.  مجموعه دوم(اندام تحتانی) آناتومی آکلند شامل چهار بخش: 1. ران، 2. زانو، 3. ساق و مچ پا و 4. پا می باشد. در هر بخش ابتدا استخوان ها و حرکاتی که می توانند ایجاد شوند نشان داده می شود، سپس مفاصل و لیگامان هایی که حرکات آنها را محدود می کنند و پس از آن، عضلات و حرکات تولید شده توسط آنها را نشان می دهد. پس از درک این ساختارهای اصلی، رگ های خونی و اعصاب به مجموعه اضافه می شود.  در این دوره ی آموزشی،  آناتومی اندام های تحتانی انسان را در  درس ” اطلس آناتومی آکلند(اندام تحتانی)”  با زیرنویس فارسی، فرا خواهید گرفت.

 

 

فهرست سرفصل ها

درس یکم: ران

درس دوم: زانو

درس سوم: ساق و مچ پا

درس چهارم: پا

 

پیش نیاز دوره چیست؟

با توجه به زبان گویا و تصاویر و ویدیوهای سه بعدی، این مجموعه برای همه افراد از جمله علاقه مندان بدون پیش زمینه قبلی تا پزشکان و جراحان مفید می باشد.

 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  • دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی
  • پزشکان و دندانپزشکان
  • دانش آموزان متوسطه و مقطع کارشناسی
  • مدرسان و اساتید علوم پزشکی
  • علاقه مندان به یادگیری ساختار بدن انسان

 

1 دیدگاه برای اطلس آناتومی آکلند(اندام تحتانی)

  1. ایوب پسندی دانشجو امتیاز 5 از 5

    فوق العادس فیلمای آکلند دمشون ودمتون گرم به خصوص زیرنویس خیلی بهتر از ترجمس

    فروردین ۳۱, ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
قوانین ثبت دیدگاه
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. required