رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس پایان یافت

رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس

رویداد فناوری و نوآوری فرانو
رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس

رویداد ملی فناوری و نوآوری خلیج فارس که از سوی پارک علم و فناوری بوشهر و با همکاری فرانو از اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز شده بود، با معرفی تیم‌های برگزیده پایان یافت.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس در آیین اختتامیه این رویداد گفت: در پایان مهلت ارسال آثار در دهم اردیبهشت ماه، ۳۵ ایده و نمونه از سراسر کشور به دبیرخانه این رویداد ارسال شد که پس بررسی و غربال‌گری تیم داوری، ۲۰ ایده به مرحله بعد راه یافتند.

سید علی جعفری افزود: دوره های آموزشی تیم سازی، ارائه به سرمایه گذار، مالکیت فکری و معنوی، بوم کسب و کار و دوره کمینه محصول پذیرفتنی برای تیم‌های شرکت کننده برگزار شد.

وی ادامه داد: پس از پایان دوره‌های آموزشی به هر تیم یک راهنما اختصاص یافت تا با کمک او برای رویداد نهایی آماده شوند و در پایان ۱۲ تیم در رویداد نهایی شرکت کردند.

معاون پارک علم و فناوری خلیج فارس عنوان کرد: در پایان بررسی تیم‌های ارایه دهنده پنج تیم برای تقدیر در روز اختتامیه برگزیده شدند که در شتابدهنده ایده بان پذیرش می‌شوند.

جعفری اعلام کرد: عادل صالحی از تیم وتر، الهه لبخنده پور و فاطمه غریب زاده از تیم نانورمان، پیام قاضی از تیم پرشن اویستر، مرضیه ناظری زاده از تیم نگارینه سازان و علی کاملی از تیم لیانده برگزیده‌های این رویداد هستند.

دبیر رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس نیز در ادامه این آیین گفت: دکتر جعفری، معاون فناوری پارک علم و فناوری خلیج فارس،محمدی سرپرست مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس، دکتر سیاوشی- مدرس دانشگاه و مشاوره حوزه تیم سازی و حل مسئله کسب و کارها، قاری بوشهری- مدیر مرکز رشد علم و فناوری دشتی، فقیه احمدانی مدیر شتابدهنده ایده بان و امیر خشنود مدیر عامل شرکت پولادین پارسه داوران همراه این رویداد فناوری و نوآوری بودند.

مصطفی محمدی عنوان کرد: تیم‌های وتر، اسرا، نانورمان، نگارینه سازان، شیردال استدیو، لیانده، گروه صنعتی نوین شیمی بیستون، دیوار جادویی، دیتامارک، آنیک فن‌آوری آنیل، نوین و پرشن اویستر ۱۲ تیم راه‌یافته به مرحله نهایی این رویداد بودند.

مطالب مرتبط
رویداد رونوآوری و فناوری خلیج فارس - فرانو 3 دقیقه

رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس برگزار می شود

امیرحسین سامان

کارآفرینی به عنوان موتور محرکه اقتصاد، عامل توسعه و گسترش فرآیند تولید ثروت، دانش و اشتغال است. به عبارت دیگر کارآفرینی یکی از عوامل مهم در امنیت اقتصادی یک کشور است. در این راستا، توجه به بخش هایی از صنایع و منابع کشور که پتانسیل بالایی در توسعه کارآفرینی و ایجاد ثروت دارند و تا […]

2 دقیقه

راهنمای درخواست صدور گواهی اولین رویداد توسعه پایدار در بستر آموزش(مدیریت بهینه مزارع پرورش میگو)

امیرحسین سامان

اولین رویداد توسعه پایدار در بستر آموزش (مدیریت بهینه مزارع پرورش میگو) توسط فرانو و با حمایت های شرکت آبزی پروتیئن خلیج فارس، پژوهشکده میگوی کشور، مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور چابهار، ادره کل شیلات استان بوشهر، شرکت فن آوری و راهبری آبزیان آسیا از تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت 1401 برگزار گردید. در زیر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما در واتس اپ صحبت کنید
دریافت راهنمایی
سلام! برای چت پشتیبان را انتخاب کنید
در کمترین زمان پاسخگو هستیم