راهنمای درخواست صدور گواهی اولین رویداد توسعه پایدار در بستر آموزش(مدیریت بهینه مزارع پرورش میگو)

اولین رویداد توسعه پایدار در بستر آموزش (مدیریت بهینه مزارع پرورش میگو) توسط فرانو و با حمایت های شرکت آبزی پروتیئن خلیج فارس، پژوهشکده میگوی کشور، مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور چابهار، ادره کل شیلات استان بوشهر، شرکت فن آوری و راهبری آبزیان آسیا از تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت 1401 برگزار گردید. در زیر راهنمای صدور گواهی توضیح داده شده است.

در صورتی که در مجموعه فرانو عضو نیستید، برای فعال شدن درخواست در فرانو عضو شوید، در صورتی که عضو هستید وارد حساب کاربری خود در فرانو شوید.

رویداد میگو - فرانو

برای درخواست گواهی ابتدا وارد لینک دوره شوید.اگر در زمان ورود به لینک دوره وارد پنل کاربری خود نشده باشید، در صفحه ی رویداد با پیغام زیر موجهه می شوید.

رویداد میگو - فرانو

در صورتی که در زمان ورود به لینک دوره وارد پنل کاربری خود شده باشید. با صفحه زیر مشاهده می کنید.

رویداد میگو - فرانو

اطلاعات خواسته شده را پر کرده و در مرحله آخر نوع گواهی خود را انتخاب کنید. در صورتی که نسخه ی فیزیکی گواهی را میخواهید با ارسال پستی را انتخاب کنید و اگر فقط نیاز به نسخه ی آنلاین دارید بدون ارسال پستی را انتخاب کنید.

رویداد میگو- فرانو

پس از انتخاب نوع دریافت گواهی بر روی درخواست صدور گواهی کلیک کنید. در مرحله بعد به درگاه پرداخت بانک متصل می شوید. بعد از پرداخت، پیغام زیر برای شما نمایش داده می شود.

میگو - فرانو
مطالب مرتبط
رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس 2 دقیقه

رویداد فناوری و نوآوری خلیج فارس پایان یافت

فرانو

رویداد ملی فناوری و نوآوری خلیج فارس که از سوی پارک علم و فناوری بوشهر و با همکاری فرانو از اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز شده بود، با معرفی تیم‌های برگزیده پایان یافت. معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری خلیج فارس در آیین اختتامیه این رویداد گفت: در پایان مهلت ارسال آثار در دهم اردیبهشت […]

اعطای نشان شرکت خلاق به فرانو 1 دقیقه

اعطای نشان شرکت خلاق به فرانو

فرانو

با توجه به رونق اقتصاد خلاق به عنوان رویکردی نوین در عرصه  اقتصاد، صنعت و فرهنگ که در تلاش است با ایجاد پیوند و تعامل میان این حوزه ها، ارزش اقتصادی و فرهنگی محصولات خلاق را به مثابه تولیدات ارزشمند در عصر حاضر نشان دهد، شاهد هستیم که در کنار شکل‌گیری شرکت های دانش‌بنیان در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما در واتس اپ صحبت کنید
دریافت راهنمایی
سلام! برای چت پشتیبان را انتخاب کنید
در کمترین زمان پاسخگو هستیم